Лікувальні властивості ПЖВМ, бджолиного пилку та перги

Воскова міль є унікальною комахою, яка здатна вживати та переробляти бджолиний віск. За своєю сутністю вона є шкідником. Воскова міль селиться у вуликах, відкладає личинки та харчується бджолиним воском. Однак пасічники знайшли вихід із цієї ситуації, і перетворили воскову міль, яку ще називають Вогнівка бджолина, на джерело додаткового доходу та отримання наймогутнішого лікувального настою. Пасічники встановлюють окремі вулики, де спеціально підсаджують вогнівку і розводять їх для отримання настойки з ПЖВМ.

Перша згадка про цю комаху з’явилася ще в 17 столітті. З його появою практично відразу ж почали робити настоянки та лікувати туберкульоз, жіночої безплідності та чоловічої слабкості. У 1889 році вчений Мельников проводив досліди з продуктами життєдіяльності воскової молі, і виявив, що вона здатна руйнувати клітини збудника туберкульозу. Він підтвердив свої переконання практично. З того часу настоянку ПЖВМ, яку можна купити в інтернет-магазині «Парк Плюс», почали застосовувати у науковій медицині для лікування туберкульозу. Надалі доктор Мухін використовував цю настойку для розсмоктування рубців після інфаркту та поліпшення м’язових тканин. Була відзначена висока ефективність настоянки та при лікуванні інших серйозних захворювань.

Рецепт продуктів життєдіяльності воскової молі

Восковая моль, экстракт, 50 мл – купить в интернет-магазине Парк Плюс: цена, отзывы, фото, характеристики

Рецепт настоянки ПЖВМ досить простий. Насамперед, необхідно зібрати екскременти личинок вогнівки бджолиною та очистити їх від сміття та пилу. Потім помістити в банку або колбу і залити 60 градусним спиртом в пропорції 1 до 10. Після 10-14 днів настоянку необхідно процідити. Таким чином, виходить 10% настоянка, яка має необмежені корисні властивості. Використовується вона у натуральному вигляді. В інтернет-магазині «Парк Плюс» можна купити готову настоянку ПЖВМ, приготовлену за правильним рецептом.

Що лікує бджолиний пилок

Бджолиний пилок – це квітковий пилок, який видобувають бджолу, переносять у вулик і харчуються ним протягом зимівлі. Пасічники використовують її як засіб для лікування хвороб чи профілактики. Бджолиний пилок є кулькою, діаметром 2-3 мм. Бджоли покривають її спеціальними ферментами, що ще більше збільшує корисні властивості пилку. Використовують її у таких випадках:

  • При захворюванні мозкової оболонки;
  • Лікування серцево-судинної системи;
  • При нервово-психічних захворюваннях;
  • При атеросклерозі;
  • Захворювання ендокринної системи.

В інтернет-магазині «Парк Плюс» можна купити бджолиний пилок високої якості.

Переваги перги перед пилком

Бджолина перга має набагато більше корисних властивостей, а при вживанні діє набагато швидше. Також доведено, що перга має найкращі показники антитоксичності та виведення з організму шкідливих речовин. Знаючи, що лікує перга, можна вживати її на постійній основі. Вживають пергу при таких захворюваннях:

  • Нормалізації та профілактики серцево-судинних захворювань;
  • Лікування ниркових захворювань;
  • Лікування кишківника;
  • Збоях у менструальних циклах у жінок;
  • При неправильній роботі нервової системи.

Також перга зміцнює імунітет та покращує розумову активність. Ви можете купити пергу в інтернет-магазині «Парк Плюс» або за наявності власної пасіки, замовити у нас витягувач перги.

DneprNews.info

Rate author
Новостной портал Днепра
Add a comment

Будь ласка, оберіть мову для подальшої роботи на сайті