Чому варто зареєструватися на сайті Марафон БК

Послугами букмекерської компанії Марафон користуються десятки тисяч українців, які полюбляють робити ставки на хокей та інші спортивні дисципліни. На сайті Марафон БК є все необхідне, щоб цікаво провести вільний час та заробити на правильних прогнозах.

Доступність

Компанія дозволяє відкрити рахунок усім повнолітнім українцям. Зареєструватися можна буквально за пару хвилин. Для цього треба заповнити невелику анкету. Ставки приймаються через сайт, програму для комп’ютера та мобільні додатки.

Щоб зробити перше парі, потрібно поповнити рахунок. Зробити це можна через:

  • банківські картки;
  • електронні гаманці;
  • мобільний рахунок.

Мінімальна сума депозиту становить 31 гривню, комісія відсутня. Також букмекер приймає Bitcoin. Перед першим зняттям коштів потрібно пройти процедуру верифікації. Вивід можливий аналогічними з депозитом способами. На телефон можна вивести від 56 гривень, усіма іншими методами – від 155. Комісія відсутня, а час обробки транзакцій залежить від платіжної системи, суми та інших факторів. Максимальний термін – 5 банківських днів.

Легальний статус

Марафон – це міжнародна компанія. Ліцензія Кюрасао дозволяє її приймати у якості клієнтів жителів європейських країн. Додатково у букмекера є дозволи від гральних комісій Італії, Білорусі та Іспанії. Вказана інформація дозволяє говорити про компанію як про надійного оператора.

Як Марафон працює в Україні?

У букмекера поки немає української ліцензії, але доступ до сайту необмежений. На випадок недоступності основного домену, ігрова платформа постійно реєструє додаткові.

Ігрова лінія

Лінія букмекера Марафон одна з кращих на Україні. Вона пропонує робити прогнози на понад 20 спортивних дисциплін. По кожному виду спорту передбачено просто величезна кількість турнірів. У випадку з хокеєм можна укладати прогнози на:

  • НХЛ, КХЛ, МХЛ, ВХЛ;
  • чемпіонати Швеції, України, Швейцарії, Австрії, Данії, Канади, тощо.

Вибір варіантів для парі здатен задовольнити потреби понад 90 % усіх гравців. Приймаються, як стандартні ставки, так і парі на статистичні показники. По багатьом іграм публікується статистика. Також на сайті розділ з результатами усіх матчів. Він може бути корисним при складанні прогнозів.

Live парі представлені у окремому розділі. Кількість варіантів тут у декілька разів більше, чим у передматчевій лінії.

Ліміти у букмекера досить великі. Якщо подія користується популярністю, то можна поставити понад 1 тисячу гривень. Розмір коефіцієнтів залежить від матчу. Маржа компанії варіюється від 2 до 8 %. На деяких іграх вона повністю відсутня.

Вигідні бонуси

Бонусні пропозиції на сайті букмекера можна поділити на подарунки для розділу з парі та акції для казино.

Серед цікавих пропозицій:

  1. Дострокова виплата. Опція дає змогу отримати виплату по парі до оголошення результатів.
  2. Редагування парі. Це можливість змінити тип ставки та суму.
  3. Суперприз. Гравцям пропонується вгадати результати запропонованих матчів. Переможець може розраховувати на винагороду у декілька мільйонів гривень.

Букмекерська контора Марафон доказала свою привабливість плідною роботою на ринку, великою кількістю постійних клієнтів та усіма озвученими перевагами.

DneprNews.info

 

 

 

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий