Годинне відео з Чорнобиля, інтерв’ю та нова композиція Voin Oruwu — перший відеострім 2-го сезону “Звуки Чорнобиля”

Проєкт Звуки Чорнобиля випустив перше відео другого сезону свого проєкту Sounds of Chornobyl. Radiation.  Це годинна відеоподорож у Зону Відчуження з живим виступом музиканта Voin Oruwu у супроводі візуальної історії з 3D графікою від Валерія Коршунова, інтерв’ю з музикантом та презентацією музичної композиції проєкту від Voin Oruwu.

«Той, хто не пам’ятає свого минулого,
 засуджений на те, щоб пережити його знов«

З повагою до минулого та поглядом у майбутнє, запрошуємо вас до медитативної подорожі у Чорнобильську зону відчуження. Ми виводимо відеостріми та живі електронні виступи артистів на новий рівень аудіовізуальної подорожі. Від Чорнобиля реального до віртуального та примарного…

У годинному відео Voin Oruwu грає свій живий виступ спочатку серед покинутих будинків Чорнобиля, а потім у парку розваг міста-привиду Прип’ять, після чого, з 34 хвилини його виступ переходить у віртуальний світ примарного Чорнобиля, відтворений художником, автором проєкту Валерієм Коршуновим.

“Візуальна історія, яку я розповідаю під час виступу Дмитра — це знайомство глядача з темою Чорнобиля та його наслідків. Від покинутих людських домівок у Чорнобилі — до одного з відомих символів катастрофи — колеса огляду Прип’яті. Відео йде від меланхолічного споглядання за природою — до переходу у віртуальний Чорнобиль, де Колесо Огляду стає символом годинника, що рухає та змінює час. 

Нам не відомо, чи це стрибок у минуле, де це місце було щойно відкрите і все стоїть нове, чи стрибок у майбутнє, де на цій землі знов будуються атомні станції і ми знов бачимо ЧАЕС. Можливо, це і не годинник, а символічні космічні жорнова, що перекручують людські долі. У будь-якому разі, ця локація стає своєрідною «аномалією», як у «Сталкері» Тарковського та «Пікніку на узбіччі» Стругацьких. Сподіваюсь, ця відеоподорож допоможе глядачам замислитись про долю людей, що мешкали у Прип’яті, Чорнобилі та сусідніх селах. Про долю тих, кого ця «аномалія» торкнулась особисто.” — каже автор проєкту Валерій Коршунов.

Voin Oruwu — київський музикант, діджей та продюсер Dmitriy Avksentiev (також відомий як Koloah), виступає на наймасштабніших музичних заходах України (Brave! Factory / Strichka / Boiler Room х СХЕМА), і за кордоном (CXEMA в Tresor, Берлін).  Під ім’ям Voin Oruwu Дмитро створює мультимедійні релізи з візуальною складовою, в яких досліджує технології, майбутнє, науку і мистецтво.

«У мене в принципі така музика відлюдькувата. В тому плані, що вона про пошуки себе, про самотність, про якесь глибинне вивчення себе, своєї сутності. Мені здалося, це дуже органічно вписується в історію Чорнобиля і цієї трагедії. Тому я думаю, що воно звучить десь на одній хвилі. Техно часто асоціюється з Детройтом, який зараз теж місто-привид. Те ж саме можна сказати й про Прип’ять, про Чорнобиль, це теж міста-привиди. Тому техно дуже підходить до цього», — коментує свою музику Дмитро, Voin Oruwu.

Супер швидкісні дрони українців ZBROY, зйомка на 6 камер, унікальна графіка та монтаж — роблять це годинне відео захоплюючим та дозволяють подивитись на Зону Відчуження під зовсім новим кутом. В кінці аудіовізуального перформансу цікаво послухати розповідь та роздуми митців на тему Чорнобиля, а також створену спеціально для проєкту Звуки Чорнобиля нову композицію Voin Oruwu — Voice of ghost town.

Звуки Чорнобиля. Випромінення — це заклик пам’ятати, поважати, відчувати, досліджувати свою історію, землю та зв`язок з нею через музику та сучасне мистецтво.

У другому сезоні Sounds of Chornobyl. Radiation відомі українські електронні музиканти пишуть музичні композиції з використанням звуків природи та оточення, що були записані у Чорнобилі автором проєкту — Валерієм Коршуновим у 2018-му році, та виконують їх у форматі живого виступу у Зоні Відчуження. Вже відомо, що до проєкту також приєднались Woo York, Na Nich і Zavoloka. З запису виступу кожного артиста створюється унікальна відеоробота з елементами 3D графіки, що занурює глядача в неймовірну атмосферу Чорнобильської зони відчуження та допомагає відчути з нею зв’язок.

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий