Новости Украины

В Одесі прогримів вибух на залізниці

В Одесі прогримів вибух на залізниціВ Одесі вночі підірвали залізничну колію, потужний вибух прогримів близько опівночі на одеській Слобідці, біля так званого екіпажу — гуртожитку одеської морської академії, куди переселили курсантів з Криму.

Тільки дивом вдалося зупинити поїзд, який повинен був проїхати за кілька хвилин, передає 5 канал.

Невідомі підклали вибуховий пристрій прямо під залізничні рейки на мосту по вулиці Маловського, біля екіпажу морської академії.

Розраховували підірвати залізничний шлях прямо перед потягом, проте машиніст встиг вчасно загальмувати і уникнути масштабних руйнувань.

На місці вибуху утворилася вирва майже метрової глибини. Уже о 6 годині ранку на колії відновили рух поїздів. Проте лише в одному напрямку. Зараз на місці тривають відновлювальні роботи.

Як згодом повідомили в місцевому осередку Правого сектора, машиніста завчасно попередив про небезпеку 18-річний одесит, який вибіг з ліхтариком на рейки.

Експерти-вибухотехніки кажуть, що якби стався підрив поїзда, то від руйнувань під його вагою не витримав би і міст, і тоді основне залізничне сполучення було б повністю знищено.

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ