В іракському ресторані офіціантів замінили роботи

В іракському місті Мосул відкрився ресторан, де замість офіціантів працюють роботи. Замовлення приймаються за допомогою інтерактивного столу, а напої та їжу розносять розумні машини.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Tech Xplore.

Власник ресторану White Fox Рамі Чкіб Абдельрахман розповів виданню, що раніше бачив подібне тільки по телевізору, і його це настільки вразило, що він вирішив відкрити власний ресторан у рідному місті.

«По телевізору можна побачити роботів і столи з сенсорним екраном в Об’єднаних Арабських Еміратах, Іспанії та Японії. Я намагаюся донести ці ідеї до Мосула», — розповів власник кафе.
ти

Варто відзначити, що в ресторані 15 інтерактивних столів. Заклад у вечірній час завжди заповнений відвідувачами. Інтер’єр дозволяє гостям ненадовго відчути себе в космічній подорожі — з планетами, зірками та астронавтами. Але головними родзинками залишаються два андроїда в шарфі і чорному береті, які курсують по ресторану рейками та доставляють замовлення.

«Футуристичні сервери є результатом технологій, розроблених у північному місті, колишньому оплоті джихадистського угруповання Ісламської держави», — пише видання.

Нагадаємо, пыдприэмство «Меридіан» імені Корольова, холдинг Sikorsky Challenge і розробники проекту «мобільні бойові роботи» домовилися про співпрацю. В рамках угоди планується створення наземного бойового робота.

Роботи будуть призначатися для виконання: логістичних; розвідувальних і бойових завдань — вогневої підтримки і розмінування.
dneprnews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий