У Польщі коронавірус виявлятимуть за допомогою собак


Виявляти інфекцію за запахом тварин навчають кінологи і опікуни службових собак Державної податкової служби.Чотири службові собаки стануть першими псами в Польщі, які допоможуть виявляти заражених коронавірусною інфекцією. Про це у вівторок, 9 березня, повідомила радіостанція Z-Radio.У навчанні беруть участь кінологи і опікуни службових собак Державної податкової служби. Під час запланованого протягом восьми тижнів навчання собак Негріту, Соні, Брюса і Хантера навчать розпізнавати запах COVID-19, отриманий від заражених вірусом, пише korrespondent.net

Повідомляється, що в Польщі наростає третя хвиля епідемії коронавірусу. За підсумками останньої доби МОЗ країни повідомило про 9 270 видужалих, 282 летальні випадки і 9 954 нових випадки зараження. Всього починаючи з 4 березня 2020 року, коли в республіці було виявлено перший випадок інфікування коронавірусом, ним заразилися 1 811 036 осіб, померли 45 599.

Пацієнтів з коронавірусом в польських лікарнях зараз близько 18,1 тис., 1 837 з них підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. Більш як 245 тис. осіб перебувають на карантині. Наразі в країні є в цілому 27,1 тис. ліжок для ковідних хворих і 2,6 тис. апаратів ШВЛ.

Вакцинація від коронавірусу почалася в Польщі 27 грудня 2020 року. За останні місяці в країну надійшло понад 5,1 млн доз вакцини американських виробників Pfizer і Moderna, а також британсько-шведської компанії Astra Zeneca. Понад 4 млн доз вже використані. Першу дозу препарату отримали понад 2,5 млн жителів Польщі, 1,4 млн осіб вже зробили щеплення двічі.

dneprnews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий