Новости мира

У Сан-Франциско на стіни наносять фарбу, що відбиває сечу

У Сан-Франциско на стіни наносять фарбу, що відбиває сечу
Комунальні служби міста заявили, що тестують нову фарбу, що відбиває сечу, в районах, де люди зазвичай шукають місця, щоб справити нужду.
Будь-хто, кому тепер захочеться використати як туалет стіну, оброблену такою фарбою, відтепер побачить, як їхня сеча ‘відскакує назад’ на них же самих, заявили у службі.
Ідея з’явилася у керівника комунального департаменту Сан-Франциско, коли він побачив, як подібну фарбу використовують у одному з клубних районів у німецькому Гамбурзі.Громада району Санкт-Паулі у Гамбурзі вирішила використовувати таку фарбу, аби впоратися із проблемою, яку разом із собою привозять 20 млн. туристів, що відвідують район щорічно.
У березні у коментарі BBC Newsbeat представники Санкт-Паулі заявили, що така фарба, схоже, має свій ефект, адже проблема нарешті отримує ту ‘увагу, на яку заслуговує’.Фарба під назвою ‘Ультра-суха як ніколи’ створює повітряний бар’єр на своїй поверхні, що ‘повністю відбиває майже будь-яку рідину’, каже виборник.
У рамках тестування фарби влада Сан-Франциско розмалювала нею стіни у місцях поруч із барами та в районах, де мешкає багато безхатченків.
Таблички на стінах англійською, китайською й іспанською кажуть: ‘Потерпіть! Справляйте нужду у відведених місцях’.

‘Ідея в тому, що люди тепер подумають двічі, перш ніж помочитися у громадському місці’, — каже речниця комунального департаменту міста Рейчел Ґордон.

‘Ми отримали дуже-дуже багато дзвінків від людей, які хотіли, щоб цією фарбою обробили їхні провулки чи будинки’, — каже пані Ґордон.
За її словами, вартість такого фарбування набагато менша від тої, яку місто витрачає на відчищання вулиць від сечі.
Пані Ґордон також зазначила, що у місті, крім того, планують встановити більше громадських туалетів.

Джерело: bbc.com

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ