Новости мира

Путін пообіцяв Меркель, що Москва вплине на ‘ДНР’ і ‘ЛНР’ для врегулювання кризи на Сході

Путін пообіцяв Меркель, що Москва вплине на ДНР і ЛНР для врегулювання кризи на СходіМосква буде робити весь наявний у неї вплив на керівництво так званих ‘Донецької та Луганської народної республік’ для стабілізації ситуації на сході України. Про це заявив президент РФ Володимир Путін за підсумками переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляє телеканал ‘112 Україна’.

‘Будемо робити весь наявний у нас вплив на керівництво Донецька і Луганська з тим, щоб цей процес йшов потрібними темпами і з потрібною якістю. Ми з пані Меркель домовилися і далі щільно займатися кризовою ситуацією в Україні, у тому числі в рамках ‘нормандського формату’, — заявив Путін.

Путін зазначив, що він з Меркель поговорив і про розвиток двосторонніх відносин, і про необхідність продовжити переговори щодо договору про асоціацію України з Євросоюзом ‘стосовно економічним інтересам РФ’. ‘Хочу вас проінформувати, що 17-19 травня цього року Брюссель має виїхати наша делегація на чолі з Міністром економічного розвитку’, — зазначив він.

Путін також вважає, що для того, щоб забезпечити ‘довгострокове врегулювання’ в Україні, необхідний ‘прямий діалог між Києвом, між Донецьком і Луганськом’. Він зазначив, що претензії з приводу дотримання мінських домовленостей є в обох сторін конфлікту в Україні.

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ