Новости Днепра

Тимошенко дала прес-конференцію у Дніпрі

Сьогодні, 12 жовтня в ІА «Мост-Дніпро» відбулася прес-конференція лідера партії «Батьківщина» — Юлії Тимошенко.

На прес-конференції Тимошенко вкотре розповідала про черговий «Новий курс» України і про свої плани, як майбутній кандидат у Президенти. Про це повідомляє кореспондент dneprnews.info

Юлія Володимирівна докладно перерахувала переваги своєї передвиборної кампанії, та наголосила, що бюджет потрібно спрямовувати не на силові структури та тюрми, а на розвиток освітян, науковців, молодих фахівців та нову податкову систему.

Вона говорила про те, що на наступних виборах дуже важливо змінити не прізвища тих, хто при владі, а в цілому структуру управління, що Україна потребує нової Конституції, та що її потрібно винести на всеукраїнське обговорення. За її словами: «країною правлять шахраї, корупціонери, люди без освіти та псевдопатріоти, і що всі вони бачать країну, лише як шматок ресурсів для своїх особистих цілей».

Були й деякі неловкі моменти. Зокрема політик намагалася уникати питань нашого журналіста, щодо її неоднозначних та одіозних поплічників, зокрема у Дніпрі, таких як Загід Краснов або колишні нардепи від Партії Регіонів Ігор Циркін та Євген Морозенко, сказавши, что Україна свого часу була поділена на багато шарів за різними ознаками, мовними, тощо… та що вона готова прийняти в свою команду кожного, хто готовий передивитися своє бачення у відношенні України та віднині працювати на її користь.

Проте, прем’єр зазначила, що їй дуже імпонує те, що наш журналіст добре підготувався до прес-конференції, та не зачитав ґрунтовні питання зі свого стільника.

Історію нашого журналіста, та звідки з’явилися поставлені питання, мі розповімо у наступних публікаціях.

На прохання прокоментувати співпрацю з родиною Вілкулів її однопартійців у керівництві криворізької організації «Батьківщини», Тимошенко відповіла дуже розмитими фразами по типу: «ми співпрацюємо з українським народом».

Також під час сесії Тимошенко не скупилася на негативні коментарі, щодо Президента України, який, за її словами, влаштував провокації у Дніпрі до приїзду колишньої прем’єрки на рідну землю (прим.по місту з’явилися плакати із зображенням лідера партії «Батьківщини») та витратив на це мільйони гривень. Юлія Володимирівна не забула згадати і заводи в РФ компанії «Roshen» і додала, що вона зовсім не «рука Кремля», як її прозвали на Україні.

Серед іншого Тимошенко поздоровила свій інститут зі сторіччям.

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ