Новости Днепра

Оптичний інтернет тепер мають ще 16 сіл Дніпропетровщини

Оптичний інтернет навіть у найменших містах і селах – задача номер один для мінімізування «цифрового розриву». До областей, які  успішно долають цю проблему приєдналась Дніпропетровщина

Більше ста кілометрів прокладеної оптики та інтернет тепер доступні жителям Преображенки, Микільського-на-Дніпрі, Водяного, Девладового, Василівки-на-Дніпрі, Військового, Булахівки, Мар’ївки, Ордо-Василівки, Божедарівки, Вільного, Олексіївки, Зорі, Саївки, Саксагані та Грушуватки.

Розвиток покриття в області в рамках проходить в рамках довгострокового проєкту спільно із європейськими партнерами. Головна мета проєкту – збільшити інтернет-покриття в регіонах та полегшити роботу медичних установ, сільрад та навчальних закладів. Подолання цифрової нерівності є одним з пріоритетних напрямків у розвитку цифрової економіки, а також одним з показників якості життя в сучасному світі.

Завдяки новозбудованій мережі,, жителям також стали доступні сучасні телекомпослуги – інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с чи навіть 1 Гб/с, та Інтерактивне ТV.

На сьогодні, оптичним інтернетом користуються у 2430 населених пунктах України. А в Дніпропетровській області ця цифра сягає 75.

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ