Мент Дукаліс допоміг у Дніпропетровську онкохворим дітям

Мент Дукаліс допоміг у Дніпропетровську онкохворим дітям
У Дніпропетровську відбувся благодійний концерт «Жити завтра», виручені гроші якого підуть на допомогу онкохворим дітям області.
Захід проходить не вперше, кожного разу зібрані кошти витрачають на найнеобхідніше — придбання інфузоматів, спеціальних ліжок та покращення умов для маленьких паціентів, які місяцями мешкають в лікарнях.
Цього року ведучим концерту став відомий актор з Росії Сергій Селін, який приїхав підтримати онкохворих дітей та зробити свій внесок у благодійну справу. Сергій Селін одразу погодився взяти участь у благодійному концерті, всі учасники якого працювали абсолютно безкоштовно. Російський артист переконаний — в житті треба робити більше добрих вчинків, якими можна пишатись, але в жодному разі — не хизуватись.
З минулого тижня в Дніпропетровську на базі Обласної дитячої лікарні почало працювати спеціальне відділення для онкохворих дітей регіону. Раніше вони лікувались у двох лікарнях в різних куточках міста. У новому відділенні умови значно кращі. Та все одно не вистачає грошей на витратні матеріали та апарати, від яких залежить успіх лікування маленьких пацієнтів. Благодійний концерт було організовано не лише з метою зібрати кошти для дітей, що живуть з онкологією. Головна мета — вкотре привернути увагу суспільства до цієї проблеми. Та не залишати батьків таких дітей наодинці з бідою. Адже побороти хворобу можна спільними зусиллями.
Источник:www.11channel.dp.ua
фото 11 канал

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Rate author
Новостной портал Днепра
Add a comment

Будь ласка, оберіть мову для подальшої роботи на сайті