У Дніпрі патріоти зіпсували вілкулівську скорботну виставу

 

 

Сьогодні, 2 травня, на території Троїцького собору у Дніпрі вілкулівські шанувальники провели акцію на честь сепаратистів, які загинули в Будинку профспілок в Одесі в травні 2014 року. Втім їх плани були порушені патріотично налаштованими містянами, які замість траурних кульок запустили в повітря патріотичні.

Акція Олександа Вілкула була як завжди показною, спрямованою лише для отримання ‘картинки’ для його цільової аудиторії — колаборантів та сепаратистів. Від початку і до кінця так званої ‘скорботи’ пройшло не більше трьох хвилин, присутніх — не більше десяти чоловік. А саме цікаве, що кульки для акції куратори виносили прямо із собору. Це є явним свідченням того, що московські церковники підтримують акції на честь сепаратистів.

Координатори акції бескінечно метушилися та наказували участникам акції: -‘Не улыбаемся! Скорбим!’ та ‘Быстро отпускаем шарики’. Окрім цього, в очі кидалася непідготовленість акторів вілкулівського театру, адже у особистих розмовах ‘скорбящі’ зовсім не могли второпати, що саме вони роблять та за ким ‘скорблять’….

Проте навіть така швидка вистала мала значний успіх у патріотично налаштованих дніпрян, які у свою чергу запустиили у небо власні кульки жовтого, блакитного, червоного та чорного кольорів. 

‘Ми прийшли сюди аби показати, що у місті також є люди, які цілком підтримують те, чим закінчилися події 2 травня в Одесі. Звичайно, що для тих, хто прийшов ‘скорбити’ за сепаратистами це звичайна робота, за яку вони отримують гроші’, — зазначив громадський активіст Сергій Карноза.

Нагадаємо, що через суспільний резонанс вілкулівські посіпаки були змушені перенести свою акцію з Преображенського собору під Троїцький.

  

Источник: dniprograd.org
DneprNews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий