Новости Днепра

На Дніпропетровщині сироту всю ніч вбивав чи то екс-міліціонер, чи то санітар моргу

У Марганці, що на Дніпропетровщині, жорстоко вбили 17-річну сироту Юлію Фетченко.

Її знайшли мертвою біля моргу, а все її тіло було понівечене. Місцеві жителі зразу запідозрили міліціонера, але в прокуратурі думають на санітара моргу.

‘Юлю забрали з дому, по-звірячому знущалися: була величезна кількість ножових поранень, знівечене і порізане обличчя, вирване волосся, а також її душили, топили і били’, — повідомила мешканка Марганця. Після подій у Врадіївці місцеві жителі зразу подумали на екс-міліціонера. Також кажуть, що він катував дівчину не сам. З кожним днем чутки все поширюються, а офіційної інформації майже не надають. Тим часом, прокуратура, не оприлюднюючи інформації в публічних зведеннях МВС, підтвердила, що в справі є підозрюваний. Але не міліціонер, а колишній працівник моргу.

Щоправда, його ще не затримали. Кажуть, що він раптово захворів. ‘Він вже отримав клопотання слідчого і як тільки лікар скаже, що він може спілкуватися зі слідством, він постане перед судом. Думаю, для більшої об’єктивності справу ми передамо в Нікополь’, — повідомила прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук.

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ