“Дніпропетровські міські теплові мережі” впроваджують енергозберігаючі заходи.

“Дніпропетровські міські теплові мережі” впроваджують енергозберігаючі заходи.
486 тисяч тонн умовного палива або 868 тисяч гривень вдалось зекономити у 2012 році комунальному підприємству “Дніпропетровські міські теплові мережі” завдяки виконанню енергозберігаючих заходів. Про це повідомили на самому підприємстві. Зокрема, в рамках програми першочергових енергозберігаючих заходів по економії паливно-енергетичних ресурсів підприємство у минулому році відновило на надземних теплових мережах понад 6 кілометрів теплової ізоляції, виконало водно-хімічну промивку котлів та теплообмінників, режимну наладку теплових мереж та котлів. Окрім того, під час капітального ремонту дорожнього покриття по проспекту Кірова підприємство замінило старі трубопроводи на попередньоізольовані, що значно зменшує теплові втрати. Такі ж роботи були проведені в районі вулиці Столєтова, коли мешканців цього району переключали від відомчої котельні “Інтрепайпу” на комунальну, зазначають на підприємстві.
Для економії енергоресурсів щорічно ведуться роботи по закриттю нерентабельних та збиткових котелень і переключення споживачів на інші джерела теплопостачання. Наприклад, у минулому році було закрито 7 котелень, які вбудовано в житлові будинки: по вул. Яшина, 34, 37, 41, вул. Караваєва, 3, вул. Мостова, 4, просп. Карла Маркса, 60 та вул. Московська, 19/21) та прокладено нові теплові мережі для переключення споживачів на інші джерела теплопостачання. Сьогодні підприємство в рамках енергозберігаючих заходів проводить реконструкцію котла у котельні по вул. Космічній, 10 із встановленням пальників нового покоління та обладнанням автоматизованою системою управління технологічним процесом. Це дасть змогу економити до 20% природного газу та до 30% електроенергії, додають у “Дніпропетровських міських теплових мережах”.
Комунальне підприємство „Дніпропетровські міські теплові мережі” експлуатує 241 котельню та 168 теплорозподільчих пункти, які опалюють 60% території міста, зокрема 2 тисячі 492 житловий будинка, 56 лікувальних установ, 84 школи та 114 дитячих садків.
DneprNews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий