Пост у соцмережі коштував дівчині вінчання

Пост 25-річної нареченої з австралійського міста Балларт в соціальній мережі Facebook на підтримку одностатевих пар обернувся для неї  неприємностями та зіпсованим настроєм перед весіллям, каталізатором яких став місцевий священик пресвітеріанської церкви  Стівен Норт.

Як пише New York Post, святий отець у відповідь на такий вчинок дівчини надіслав їй листа, в якому повідомив, що відмовляється вінчати пару.

‘Після всіх проведених бесід і проповідей ви повинні були зрозуміти, що схвалення одностатевих шлюбів суперечить вченню Ісуса Христа і поглядам, на які спирається пресвітеріанська церква Австралії’, — пояснив він.

При цьому Норт додав, що, можливо, хтось інший погодиться обвінчати пару, але порадив врахувати сказане стосовно ставлення пресвіторіанців до геїв.

У свою чергу закохані, які були прихожанами церкви протягом десяти років, назвали такий вчинок священика ганьбою, але весілля не скасували. Пара вирішила взяти шлюб за світським обрядом і зареклася ходити до церкви, де їм відмовили у вінчанні.

Источник: znaj.ua

DneprNews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий