3 700 дніпровських студентів скористалися можливістю стати співробітниками провідних компаній за один день

13 листопада близько 3 700 студентів вирішили віднайти своє кар’єрне щастя на STUD-FEST “IMPULSE” в Дніпрі. Кожен із учасників мав змогу знайти роботу і пройти співбесіду з HR-менеджером відразу на місці. 

 

На основі більше 1800 заповнених студентами реєстраційних форм була досліджена структура інтересів молоді з приводу працевлаштування та очікувань щодо майбутньої роботи з точністю у 95%. Очікування студентів від майбутньої роботи розмістилися в такому порядку: умови особистого росту (перше місце), заробітня плата, креативність робочого процесу, зручне розташування офісу, корпоративна культура, стабільність умов праці, соціальний пакет (останнє місце).

 

Організатори наймасштабнішого студентського фестивалю в Україні STUD-POINT, InternsGo, Happy Monday та Enactus попіклувалися про те, щоб молоді спеціалісти вміли складати правильно резюме, тому лише для відвідувачів ярмарку організатори проводили кар’єрні консультації з написання резюме і проходження співбесід. 

 

На учасників STUD-FEST “IMPULSE” також очікували:

  • зона тренінгів;
  • унікальний хакатон;
  • ярмарка вакансій з понад 33 роботодавцями, серед яких: P&G, Epam, EVA, Цитрус, KPMG, Coca-Cola, ПриватБанк, Альфа Банк, Varus, Сільпо та багато інших;
  • зона українських стартапів та громадських організацій;
  • зона інновацій від Цитрус;
  • погодинні розіграші брендованих подарунків, зона кави, релаксу та нетворкінгу.

STUD-FEST “IMPULSE” проходив  у НТУ “Дніпровська політехніка».

 

Увага! Організатори вже готові оголосити наступну дату проведення студентського фестивалю “IMPULSE” у 2020 році. Він відбудеться навесні, 17-18 березня, у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка


Якщо ти не був на STUD-FEST “IMPULSE — 2019”, але маєш бажання знайти роботу, не потрібно чекати півроку, на сайті фестивалю можна знайти роботодавця своєї мрії, дізнатися про усі актуальні вакансії та відправити своє резюме. 

 

Переглянути, як це було, можна тут.

Контакт організатора:

Владимир Швець, СЕО Stud-Point — sv.stud-point@gmail.com +380953879699

DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий